Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

AtsinaujinuSOSTINĖS DIENŲ 2019 erdvė STILIAUS LOKACIJA  

 

SOSTINĖS DIENOSE Dizaino skveras gyvavo 4 metus – atėjo metas keisti kailį!

Šiais metais SOSTINĖS DIENOSE 2019 vietoje Dizaino skvero vyks visiškai naujas renginys – STILIAUS LOKACIJA!
Vieta: V. Kudirkos aikštė ir Gedimino pr. atkarpa nuo Jogailos g. iki Jakšto g., Vilnius.

Kuriate drabužius, aksesuarus, juvelyriką, lipdote, siuvate, piešiate? Kviečiame paruošti ekspoziciją, fantazuoti, svajoti ir pristatyti save, savo prekinį ženklą kūrybiškai   didžiausioje ir smagiausioje Vilniaus miesto šventėje.

IEŠKOMI: juvelyrikos, keramikos, papuošalų kūrėjai, dizaineriai, drabužių kūrėjai, siuvėjai, tapytojai, skulptoriai, iliustratoriai, fotografai (print'ai), galanterijos, batų kūrėjai, skanią kavą, ledus ir kitus gražius bei skanius dalykus kuriantys!

Vykdoma griežta atranka, kad renginyje dalyvautų tik rankų darbo, kokybiškus, estetiškus daiktus gaminantys kūrėjai. Kūrėjai, norintys dalyvauti STILIAUS LOKACIJOJE, registracijos anketoje turi prisegti ne tik savo gaminių, bet ir bendrą ekspozicijos nuotrauką (tik JPG arba PDF formatu). Visa papildoma informacija atsiunčiama tiems dalyviams, kurių dalyvavimas renginyje bus patvirtintas.

Registracijos anketa pildoma internetu, nuoroda: ČIA

Daugiau informacijos – registracijos anketoje. Jei registracijos anketoje neradote atsakymų į savo klausimus, susisiekite su STILIAUS LOKACIJA organizatoriais: stiliaus@lokacija.lt