Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

 DIZAINO SKVERAS - informacija dizaineriams ir kūrėjams

Dizaineriai ir kūrėjai, norintys prekiauti savo kūrybos drabužiais, aksesuarais, galanterija, juvelyrikos dirbiniais ir kt. rankų darbo produkcija kviečiami dalyvauti DIZAINO SKVERE V. Kudirkos aikštėje ir Gedimino pr. Kūrėjai ir dizaineriai kviečiami registruotis čia, užpildydami registracijos anketą. Anketoje privaloma nurodyti tikslią informaciją, užpildyti visus privalomus laukus. Jei anketoje bus pateikta netiklsi ar nepilna informacija, jūsų kandidatūra nebus svarstoma.
Vykdoma griežta atranka, kad DIZAINO SKVERE dalyvautų Lietuvos dizaineriai ir kūrėjai, kuriantys rankų darbo produktus. Organizatoriai siekia estetiško renginio, todėl visi patvirtinti dalyviai savo kūrybą privalo eksponuoti ant BALTŲ, JUODŲ arba natūralaus medžio daiktų - stalai, kėdės, drabužių kabyklos, staltiesės ir kt. Ekspozicijos aukštis V. Kudirkos a. negali būti didesnis nei 1.80 m.
Dizaineriai ir kūrėjai, norintys dalyvauti DIZAINO SKVERE V. Kudirkos a., turi atsiųsti ne tik savo gaminių, bet ir bendrą ekspozicijos nuotrauką (tik JPG arba PDF formatu). Visa papildoma informacija nurodyta registracijos anketoje. Be to, bus atsiųsta dalyviams, kurių dalyvavimas renginyje bus patvirtintas.

Informuosime tik atrinktus dalyvius.