Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

 

Pareigos Vardas, Pavardė   Pareigų aprašymas Kontaktai
Generalinis direktorius Remigijus Merkelys   Plačiau remigijus@vilniusfestivals.lt
Vyr. finansininkė Vitalija Varkulevičienė   Plačiau vitalija@vilniusfestivals.lt
Administratorė Jurga Sirtautaitė   Plačiau
info@vilniusfestivals.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė Diana Rakelytė   Plačiau diana@vilniusfestivals.lt
"Vilniaus festivalio" vykdančioji direktorė Rūta Prusevičienė   Plačiau ruta.pruseviciene@filharmonija.lt
Festivalio SIRENOS direktorius Martynas Budraitis   Plačiau martynas.budraitis@teatras.lt
Festivalio SIRENOS meno vadovė Audra Žukaitytė   Plačiau
audra@okt.lt
Festivalio GAIDA projektų vadovas Vytautas Jurgutis   Plačiau vytautas@vilniusfestivals.lt
Festivalio VILNIUS MAMA JAZZ direktorė Judita Bartoševičienė   Plačiau judita.mamajazz@gmail.com
Festivalio NAUJASIS BALTIJOS ŠOKIS direktorė Gintarė Masteikaitė   Plačiau gintare@dance.lt
"Kristupo vasaros festivalio" direktorius Kazimieras Murauskas   Plačiau kazimieras.murauskas@gmail.com
Festivalio VILNIUS JAZZ direktorius Antanas Gustys   Plačiau office@vilniusjazz.lt
Festivalio BANCHETTO MUSICALE direktorius Darius Stabinskas   Plačiau
darius@bmfestival.lt
Festivalio KINO PAVASARIS direktorė Vida Ramaškienė   Plačiau vida@kinopavasaris.lt
Kultūros projektų vadovė
Gintarė Šiaulytė   Plačiau gintare@kulturosnaktis.lt