Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

SOSTINĖS DIENOS

 

SOSTINĖS DIENOS – šiais metais vyks rugsėjo 2 - 4 d. 

Sostinės dienos“ kaip ir kasmet vyks pirmąjį rudens savaitgalį – rugsėjo 2-4 d. Festivalio renginių programa išsidėstys per 3 savaitgalio dienas – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį. „Sostinės dienų“ veiksmas vyks Vilniaus centrinėje dalyje ir senamiestyje, pagrindinėse gatvėse (Gedimino pr., Totorių, Odminių ir kt.), aikštėse (Katedros, V. Kudirkos, Lukiškių ir kt.), Bernardinų sode ir kt. – vilniečių bei sostinės svečių dažniausiai lankomose, pamėgtose vietose. Išsami festivalio renginių programa bus paskelbta rugpjūčio mėn. antroje pusėje.

Visi, norintys pasirodyti festivalyje ar pasiūlyti savo darbų, gaminių, produkcijos ir pan.,esate kviečiami registruotis nurodytais kontaktais, skiltyje "Dalyvių registracija", nuo birželio 1 d. iki liepos 15 d.

 

Dėmesio:

 

Pasikeitė registracijų elektroninio pašto adresai, atkreipkite dėmesį į toliau esančią informaciją:

Nuo 2016 metu birželio 1 dienos prasideda registracija į Sostines dienų mugę, vyksiančią š.m. rugsėjo 2-4 dienomis. Registracija vyks iki liepos 15 dienos.

Informacija menininkams:

Meno kūrėjai, norintys dalyvauti „Sostinės dienose“, turi atsiųsti ne tik savo gaminių, bet ir bendrą ekspozijos nuotrauką (tik JPG arba PDF formatu),  taip pat reikia tiksliai nurodyti ekspozicijos dydį.

Meno kūrėjai registruojasi el.paštu – menuprospektas@vilniusfestivals.lt

Informuosime tik atrinktus dalyvauti „Sostinės dienose“.

Visiems dalyviams būtina nurodyti tikslų gyvenamosios vietos adresą, el. paštą ir kontaktinį telefono numerį.

Jei atsiųsite suarchyvuotus failus, netikslią ar nepilną informaciją, jūsų kandidatūra nebus svarstoma.

Nuorodos į internetinius puslapius peržiūrai netinkamos.

 

DIZAINO SKVERAS - informacija dizaineriams ir kūrėjams

 

Dizaineriai ir kūrėjai, norintys prekiauti savo kūrybos drabužiais, aksesuarais, galanterija, juvelyrikos dirbiniais ir kt. rankų darbo produkcija kviečiami dalyvauti DIZAINO SKVERE, V.Kudirkos aikštėje. Kūrėjai ir dizaineriai kviečiami registruotis ČIA užpildydami registracijos anketą. Anketoje privaloma nurodyti tikslią informaciją, užpildyti visus privalomus laukus. Jei anketoje bus pateikta netiklsi ar nepilna informacija, jūsų kandidatūra nebus svarstoma.

Vykdoma griežta atranka, kad DIZAINO SKVERE dalyvautų Lietuvos dizaineriai ir kūrėjai, kuriantys rankų darbo produktus. Organizatoriai siekia estetiško renginio, todėl visi patvirtinti dalyviai savo kūrybą turės eksponuoti ant BALTŲ arba JUODŲ daiktų - stalai, kėdės, drabužių kabyklos, staltiesės ir kt. Ekspozicijos aukštis negali būti didesnis nei 1.80 m.

 

Dizaineriai ir kūrėjai, norintys dalyvauti DIZAINO SKVERE, V.Kudirkos a., turi atsiųsti ne tik savo gaminių, bet ir bendrą ekspozicijos nuotrauką (tik JPG arba PDF formatu) el. paštu sostinesdienos@dizainoskveras.lt

Informuosime tik atrinktus dalyvauti DIZAINO SKVERE.

 

Informacija prekybininkams:

Mugės dalyviai, norintys prekiauti maisto produktais „Sostinės dienose“ , turi atsiųsti savo prekybinės vietos nuotrauką (tik JPG arba PDF formatu),  konkrečiai nurodyti kuo bus prekiaujama  ir tikslų prekybinio ploto dydį bei pateikti dokumentus veiklos vykdymui: maisto tvarkymo pažymėjimo numerį ir jo išdavimo datą ar maisto ir veterinarijos tarnybos leidimo numerį ir jo išdavimo datą; bityno ar žolyno paso numerį ir jo išdavimo datą ; verslo liudijimo pažymėjimo numerį ir išdavimo datą; individualios veiklos pažymėjimo numerį ir išdavimo datą ; juridinio asmens pažymėjimo informaciją; asmens dokumento ar darbo pažymėjimą informaciją (skenuotų dokumentų prašome nesiųsti).

Dalyvių registracija vyks internetu –  sostinesdienos@vilniusfestivals.lt

Leidyklos taip pat kviečiamos registruotis elektroniniu paštu - sostinesdienos@vilniusfestivals.lt

Informuosime tik atrinktus dalyvauti „Sostinės dienose“.

Visiems dalyviams būtina nurodyti tikslų gyvenamosios vietos adresą, el. paštą ir kontaktinį telefono numerį.

Jei atsiųsite suarchyvuotus failus, netikslią ar nepilną informaciją, jūsų kandidatūra nebus svarstoma.