VšĮ „Vilniaus festivaliai“ darbuotojų kontaktai

Pareigos Vardas, pavardė Pareigų aprašymas Kontaktai
Generalinis direktorius Remigijus Merkelys Plačiau remigijus@vilniusfestivals.lt
Vyr. finansininkė Jolanta Galvydienė Plačiau jolanta@vilniusfestivals.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė Diana Rakelytė Plačiau diana@vilniusfestivals.lt
Administratorė-projektų koordinatorė Greta Šenderovienė Plačiau info@vilniusfestivals.lt
„Naujojo Baltijos šokio“ festivalio direktorė Gintarė Masteikaitė Plačiau gintare@dance.lt
„Vilniaus festivalio“ vykdančioji direktorė Rūta Prusevičienė Plačiau ruta.pruseviciene@filharmonija.lt
„Kristupo vasaros festivalio“ direktorius Jurgita Murauskienė Plačiau jurgita@kristupofestivaliai.lt
„Sirenų“ festivalio meno vadovas Kristina Savickienė Plačiau kristina@sirenos.lt
„Vilnius Mama Jazz“ festivalio direktorius Judita Bartoševičienė Plačiau judita.mamajazz@gmail.com
Muzikos renginių ir „Gaidos“ festivalio projektų vadovas Vytautas Jurgutis Plačiau vytautas@vilniusfestivals.lt
„Kino pavasario“ festivalio direktorius Algirdas Ramaška Plačiau algirdas@kinopavasaris.lt
„Vilnius Jazz“ festivalio direktorius Antanas Gustys Plačiau office@vilniusjazz.lt
Projekto „Kultūros naktis“ vadovas Gintarė Šiaulytė Plačiau gintare@kulturosnaktis.lt
„Banchetto Musicale“ festivalio meno vadovas Darius Stabinskas Plačiau darius@bmfestival.lt
Generalinis direktorius
Remigijus Merkelys
Plačiau
remigijus@vilniusfestivals.lt
Vyr. finansininkė
Jolanta Galvydienė
Plačiau
jolanta@vilniusfestivals.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė
Diana Rakelytė
Plačiau
diana@vilniusfestivals.lt
Administratorė-projektų koordinatorė
Greta Šenderovienė
Plačiau
info@vilniusfestivals.lt
„Naujojo Baltijos šokio“ festivalio direktorė
Gintarė Masteikaitė
Plačiau
gintare@dance.lt
„Vilniaus festivalio“ vykdančioji direktorė
Rūta Prusevičienė
Plačiau
ruta.pruseviciene@filharmonija.lt
„Kristupo vasaros festivalio“ direktorius
Jurgita Murauskienė
Plačiau
jurgita@kristupofestivaliai.lt
„Sirenų“ festivalio meno vadovas
Kristina Savickienė
Plačiau
kristina@sirenos.lt
„Vilnius Mama Jazz“ festivalio direktorius
Judita Bartoševičienė
Plačiau
judita.mamajazz@gmail.com
Muzikos renginių ir „Gaidos“ festivalio projektų vadovas
Vytautas Jurgutis
Plačiau
vytautas@vilniusfestivals.lt
„Kino pavasario“ festivalio direktorius
Algirdas Ramaška
Plačiau
algirdas@kinopavasaris.lt
„Vilnius Jazz“ festivalio direktorius
Antanas Gustys
Plačiau
office@vilniusjazz.lt
Projekto „Kultūros naktis“ vadovas
Gintarė Šiaulytė
Plačiau
gintare@kulturosnaktis.lt
„Banchetto Musicale“ festivalio meno vadovas
Darius Stabinskas
Plačiau
darius@bmfestival.lt