VšĮ „Vilniaus festivaliai“ darbuotojų kontaktai

Pareigos Vardas, pavardė Pareigų aprašymas Kontaktai
Generalinis direktorius Remigijus Merkelys Plačiau remigijus@vilniusfestivals.lt
Vyr. finansininkė Vitalija Varkulevičienė Plačiau vitalija@vilniusfestivals.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė Diana Rakelytė Plačiau diana@vilniusfestivals.lt
Administratorė Jovita Gudvalytė Plačiau info@vilniusfestivals.lt
„Naujojo Baltijos šokio“ festivalio direktorė Gintarė Masteikaitė Plačiau gintare@dance.lt
„Vilniaus festivalio“ vykdančioji direktorė Rūta Prūsevičienė Plačiau ruta.pruseviciene@filharmonija.lt
„Kristupo vasaros festivalio“ direktorė Jurgita Murauskienė Plačiau jurgita@kristupofestivaliai.lt
„Sirenų“ festivalio direktorius Martynas Budraitis Plačiau martynas@teatras.lt
„Sirenų“ festivalio meno vadovė Kristina Savickienė Plačiau kristina@sirenos.lt
„Vilnius Mama Jazz“ festivalio direktorė Judita Bartoševičienė Plačiau judita.mamajazz@gmail.com
„Gaidos“ festivalio projektų vadovas Vytautas Jurgutis Plačiau vytautas@vilniusfestivals.lt
„Kino pavasario“ festivalio direktorė Vida Ramaškienė Plačiau vida@kinopavasaris.lt
„Vilnius Jazz“ festivalio direktorius Antanas Gustys Plačiau office@vilniusjazz.lt
Projekto „Kultūros naktis“ vadovė Gintarė Šiaulytė Plačiau gintare@kulturosnaktis.lt
„Banchetto Musicale“ festivalio meno vadovas Darius Stabinskas Plačiau darius@bmfestival.lt
Generalinis direktorius
Remigijus Merkelys
Plačiau
remigijus@vilniusfestivals.lt
Vyr. finansininkė
Vitalija Varkulevičienė
Plačiau
vitalija@vilniusfestivals.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė
Diana Rakelytė
Plačiau
diana@vilniusfestivals.lt
Administratorė
Jovita Gudvalytė
Plačiau
info@vilniusfestivals.lt
„Naujojo Baltijos šokio“ festivalio direktorė
Gintarė Masteikaitė
Plačiau
gintare@dance.lt
„Vilniaus festivalio“ vykdančioji direktorė
Rūta Prūsevičienė
Plačiau
ruta.pruseviciene@filharmonija.lt
„Kristupo vasaros festivalio“ direktorė
Jurgita Murauskienė
Plačiau
jurgita@kristupofestivaliai.lt
„Sirenų“ festivalio direktorius
Martynas Budraitis
Plačiau
martynas@teatras.lt
„Sirenų“ festivalio meno vadovė
Kristina Savickienė
Plačiau
kristina@sirenos.lt
„Vilnius Mama Jazz“ festivalio direktorė
Judita Bartoševičienė
Plačiau
judita.mamajazz@gmail.com
„Gaidos“ festivalio projektų vadovas
Vytautas Jurgutis
Plačiau
vytautas@vilniusfestivals.lt
„Kino pavasario“ festivalio direktorė
Vida Ramaškienė
Plačiau
vida@kinopavasaris.lt
„Vilnius Jazz“ festivalio direktorius
Antanas Gustys
Plačiau
office@vilniusjazz.lt
Projekto „Kultūros naktis“ vadovė
Gintarė Šiaulytė
Plačiau
gintare@kulturosnaktis.lt
„Banchetto Musicale“ festivalio meno vadovas
Darius Stabinskas
Plačiau
darius@bmfestival.lt