Apie festivalį SOSTINĖS DIENOS

SOSTINĖS DIENOS – didžiausia Vilniaus miesto šventė, skirta visiems sostinės gyventojams ir miesto svečiams. SOSTINĖS DIENŲ renginiai prieinami labai didelei auditorijai, kadangi yra nemokami, todėl ši šventė yra pats masiškiausias kultūros festivalis mieste.

SOSTINĖS DIENOS vyksta nuo 1993 metų. Nuo 2004 m. didžiausią miesto šventę organizuoja VšĮ „Vilniaus festivaliai”. Tai įvairių žanrų aukšto meninio lygio renginiai, patenkinantys visapusiškus miesto gyventojų bei svečių poreikius ir sutraukiantys itin gausią auditoriją. Festivalio renginiai vyksta didžiausiose atvirose Vilniaus miesto erdvėse: Katedros aikštėje, Gedimino prospekte, Vingio parke ir kt.

Rengiant SOSTINĖS DIENAS, organizatoriai siekia tęsti daugelį progresyvių renginio idėjų, taip pat ieško galimybių, kaip SOSTINĖS DIENAS kuo glaudžiau susieti su valstybės sostinės istorinėmis bei kultūrinėmis tradicijomis, pateikti jas šiuolaikiškai, suprantamai ir patraukliai, pritraukiant geriausias Lietuvos menininkų pajėgas ir pakviečiant iškilius Europos bei pasaulio atlikėjus.

Festivalis didžiuojasi per savo gyvavimo metus įgytu solidžiu tarptautiniu įvaizdžiu, pritraukiančiu tūkstančius užsienio svečių, atvykstančių kultūrinio turizmo tikslais ir taip pažįstančių Vilnių bei Lietuvą. SOSTINĖS DIENŲ renginiuose kiekvienais metais dalyvauja arti 1000 atlikėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių – festivalyje dalyvavo garsūs kolektyvai iš Lenkijos, Latvijos, Prancūzijos, Vokietijos, D.Britanijos, JAV, Čilės, Argentinos, Islandijos ir kitų šalių.

Kontaktas: info@vilniusfestivals.lt

Festivalio SOSTINĖS DIENOS nuoroda:

www.vilniusfestivals.lt/festivalis/sostines-dienos