Apie festivalį VILNIUS MAMA JAZZ

„Vilnius Mama Jazz“ – tarp skirtingų muzikos žanrų naviguojantis, dinamiškas ir ribų nepaisantis tarptautinis džiazo festivalis, nuo 2002 m. kasmet pristatantis garsiausius užsienio džiazo muzikantus ir grupes bei puoselėjantis lietuviško džiazo kultūrą ir tradicijas.

Festivalio repertuare – pasaulinio garso džiazo žvaigždžių koncertai pagrindinėje scenoje (Main stage), konferencija, pokalbiai ir susitikimai su žymiausiais džiazo meistrais, autografų dalybos, filmų peržiūros, plokštelių ir albumų mainai, festivalio paštas, šiuolaikinio meno parodos, nemokami koncertai „Džiazo vitrinoje“ (Showcase stage) ir daugybė kitų veiklų.

„Džiazo vitrina“ – nuo 2016 m. veikianti platforma, kurioje talentingiausi Lietuvos atlikėjai ir grupės turi galimybę prisistatyti kviestiniams džiazo industrijos atstovams iš užsienio – muzikos kritikams, žurnalistams, žymiausių džiazo festivalių prodiuseriams ir organizatoriams, klubų ir agentūrų atstovams.

Akistatos su džiazo milžinais, netikėti atradimai, nacionalinio džiazo puoselėjimas bei gaivus naujų vardų ir naujų vėjų srautas, muzikos mėgėjų bei plokštelių kolekcionierių susibūrimai – visa tai iš tiesų gali sutilpti viename festivalyje.

Daugiau informacijos: http://vilniusmamajazz.lt/lt/