DIZAINO SKVERAS

Rugsėjo 2 – 4 d., nuo 10:00 iki 20:00 val.

Pačioje Sostinės dienų širdyje, V. Kudirkos aikštėje, Jūsų laukia DIZAINO SKVERAS. Šiemet jis – net keletą kartų didesnis ir gausesnis nei pernai. Jame turėsite puikią progą atnaujinti spintą lietuviško dizaino perlais ir pamatyti naujausias dizainerių kolekcijas po vienu stogu! Susipažinsite su ryškiausių ir naujų, sparčiai populiarėjančių lietuvių drabužių dizainerių, aksesuarų kūrėjų, juvelyrų rankų darbo kūriniais ir naujausiomis kolekcijomis. DIZAINO SKVERE savo produkciją pristato ir eksponuoja patys kūrėjai, tad turėsite neeilinę galimybę su jais susipažinti, sužinoti kiekvieno daikto atsiradimo istoriją ir gamybos proceso subtilybes. Čia galėsite ramiai pasivaikščioti, atsipūsti ir tuo pačiu atnaujinti garderobą, interjerą ar papuošalų dėžutę naujausiais lietuvių dizainerių darbais.

DIZAINO SKVERE Jūsų lauks poilsio zona, kurioje galėsite išgerti kavos ir pailsėti nuo prospekto šurmulio. O šeimas kviečiame apsilankyti vaikiškų gėrybių paviljone, kur rasite įvairių stilingų dalykų bei veiklos net ir mažiesiems.

Jei ieškote išskirtinių drabužių, aksesuarų, ypatingo žiedo, vienetinės dovanos, domitės juvelyrikos dirbiniais, išskirtiniais aksesuarais ar netikėtais dizaino sprendimais – DIZAINO SKVERE apsilankyti Jums tiesiog būtina! Šiais metais DIZAINO SKVERE dalyvauja daugiau nei 100 kūrėjų.