Kiti renginiai

SOSTINĖS DIENOSE LANKYTOJUS KVIES TURIZMO GATVĖ

Kai šiuo metu visa Lietuva „serga“ kelionių virusu, o kelionės po Lietuvą išgyvena tikrą renesansą, prisirinkti puikių idėjų kelionėms visiems metams kviečia didžiausioje Vilniaus miesto šventėje-festivalyje „Sostinės dienos 2018“ vykstantis Turizmo skveras. Lietuvos turizmo galimybes pristatanti erdvė šventės dalyvius pakvies atrasti vis populiarėjančio vietinio turizmo naujoves. Jūsų lauks turizmo profesionalai iš įvairių Lietuvos regionų, kurie pasidalins vietinio turizmo naujienomis ir patarimais, kur nukeliauti šiais metais.

Šiais metais Turizmo gatvėje šventės svečių lauks gausus dalyvių skaičius. Išskirtinius krašto lankytinus objektus, aktyvaus poilsio galimybes ir kitą keliautojams aktualią informaciją pristatys itin daug turizmo informacijos centrų iš įvairių Lietuvos regionų.

Turizmo departamento stende jūsų lauks smagūs ir interaktyvūs edukaciniai žaidimai, laimės rato viktorina, magnetinis Lietuvos žemėlapis, virtualios realybės filmai apie Lietuvą, kelionių žemėlapiai ir leidiniai.
Turizmo gatvės (Gedimino pr., Vilnius) „Sostinės dienos 2018“ darbo laikas:

Rugpjūčio 31 d. (penktadienis) – 12:00-21:00 val.
Rugsėjo 1 d. (šeštadienis) – 10:00-21:00 val.
Rugsėjo 2 d. (sekmadienis) – 10:00-19:00 val.

„DIALOGAS TAMSOJE“

„Sostinės dienos 2018“ metu Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai bus kviečiami į istorinį Šv. Petro ir Povilo bažnyčios vienuolyno kiemą kuriame įsikūręs „Dialogas tamsoje“ centras.

Projekto „Dialogas tamsoje™” programos vyks aklinoje tamsoje, o programų vadovais dirbs išskirtinai tik aklieji arba silpnaregiai instruktoriai ir atlikėjai, kurie į pasaulį žiūri ne akimis, o širdimi… Vienuolyno kieme veiks fotografės Jurgitos Kunigiškytės fotografijos paroda „Dialogas“.

Programos vyks rugsėjo 1 d., 19:00, 20:30, 22:00 val.

 

VIENYBĖS TILTAS SU MAMŲ UNIJA IR MYHERO!
Edukacinis ir pramoginis renginys visai šeimai

Šiais metais labdaros ir paramos fondas „Mamų Unija“ švenčia 10 metų jubiliejų. Norėdami atsidėkoti visiems prie projekto įgyvendinimo prisidėjusiems ir prasmingą veiklą palaikiusiems žmonėms labdaros fondas „Mamų Unija“ ir sveikos gyvensenos judėjimas „MyHero!“ dovanoja nemokamą pramoginį, edukacinį renginį „Vienybės tiltas“.

Sekmadienį žvaliai rytą pradėti bei sudalyvauti smagiame „Rytėlyje“ kvies sporto treneris Ignas Bakėjus, išalkusių lauks gardus „Maisto pievos“ piknikas, mokytis motyvacijos ir kelio sąmoningumo link „Pažinimo medyje“ skatins asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas, o Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato atstovai išmokys, kaip apsisaugoti nuo smurto artimoje aplinkoje. Turiningą dieną vainikuos „X faktoriaus“ finalininkės Augustės Žičkutės, bei dainininkės Kristinos Jurevičiūtės ir Monika Ganga koncertas „Branginame tuos, kurie yra šalia“.

Rugsėjo 2 d., 8:00-17:00 val., pieva prie Baltojo tilto.

 

7 MĮSLĖS

Spontaniška idėja papasakoti apie Lietuvos literatūros ir meno archyve saugomus, bet mažai tyrinėtus kompozitorių fondus – „Vox Oblivionis“ ansamblio susibūrimo priežastis. Pirmajame koncerte skambės kompozitorės Konstancijos Brundzaitės kūrinys „7 mįslės iš lietuvių tautosakos“, svarbus ne tik jai, bet ir atlikėjams. Kūrinio autorė kalba apie folklorą, tapusį inspiracija moderniai chorinei muzikai kurti, o „Vox Oblivionis“ tai – pirmasis bendras vokalinio ansamblio ir džiazo atlikėjų projektas, įkvėptas kompozitorės dienoraščių, muzikos ir tapybos darbų.

Susitikime rugsėjo 2-osios vakarą Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, kur jaukioje prieblandoje skambės improvizacijos, džiazas, spalvos ir kompozitorės žodžiai.

Rugsėjo 2 d., 21:00 val., Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia.

 

Šventinė „Sostinės dienų“ eisena „UŽ MAŽĄ ŽMOGŲ“!

P. Mašiotas yra pasakęs: „Neužgauk mažo, nes jame didelį užmuši”. Savo veiklos 30 metų jubiliejų švenčiančios „Strazdanėlės”, rugpjūčio 31 d. „Sostinės dienų“ dalyviams ir svečiams dovanoja spalvingą šventinę eiseną UŽ MAŽĄ ŽMOGŲ Vilniaus senamiesčio gatvėmis ir triukšmingą mažų ir didelių žmonių diskoteką Bernardinų sode.

Rugpjūčio 31 d., 13:00-17:00 val., Vilniaus senamiestis ir Bernardinų sodas.