KNYGŲ AIKŠTĖ

Katedros aikštė

 

Rugsėjo 2 d., penktadienis, nuo 11:00 iki 20:00

Rugsėjo 3 d., šeštadienis, nuo 10:00 iki 20:00

Rugsėjo 4 d., sekmadienis, nuo 10:00 iki 18:00

 

Šiemet jau trečią kartą Katedros aikštėje įsikurs ir skaitytojus kvies jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos leidyklų paviljonas „Knygų aikštė“. Leidėjai lauks skaitytojų su knygų naujienomis, o literatūriniai renginiai šiemet vyks net dviejose scenose: prie Knygų aikštės paviljono ir prie Lietuvos nacionalinio dramos teatro. Abiejose scenose planuojama daugiau kaip 40 renginių vaikams ir suaugusiems.

Asociacijos organizuojamoje Knygų aikštėje bus galima įsigyti naujausių knygų, susitikti su autoriais bei gauti jų autografus, dalyvauti literatūriniuose renginiuose. Keičiasi autoriai, renginiai, pristatomos knygos, tačiau mūsų kvietimas skaitytojams tas pats – „Susitinkam prie bokšto!“ Ne vienas rašytojas į Knygų aikštę atvyksta jau ne pirmą kartą – ir šiemet pasimatyti kvies Tomas Dirgėla, Rimantas Kmita, Violeta Palčinskaitė, Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis su Marmiais, Justinas Žilinskas. Vaikų pamėgta Kakė Makė taip pat atvyks pradžiuginti savo mažuosius skaitytojus.

Šiemet Knygų aikštės paviljone įsikurs net 34 Asociacijai priklausančios leidyklos, o aplink Arkikatedros varpinę – įvairios mažesnės leidyklos bei autoriai, dar labiau išplėsiantys SOSTINĖS DIENŲ knygų įvairovę.