LUISA SOBRAL: DANSANDO

Rugpjūčio 2 d., trečiadienis

A. Mickevičiaus bibliotekos kiemas, 19:00

LUÍSA SOBRAL (vokalas, gitara, Portugalija)
MANUEL ROCHA (gitara, vokalas, Portugalija)
ANTÓNIO QUINTINO (kontrabosas, Portugalija)
CARLOS MIGUEL ANTUNES (mušamieji, Portugalija)

Ar žinote, kas sukūrė dainą, atnešusią Portugalijai pirmą pergalę Eurovizijoje (2017)? Tai – Luísa Sobral! Ar žinote, kur išvysite pirmąjį jos pasirodymą Lietuvoje? Kristupo festivalyje!
Kultinė portugalų kūrėja ir atlikėja pristatys naujausią savo albumą DanSando. Jį sudaro 11 originalių dainų, įrašytų tarp Lisabonos ir San Paulo. Šios dainos gimė iš poreikio dainuoti apie meilę. Paveikta įvykių Ukrainoje, Luísa siekė sukurti šviesią, pozityvią „odę gyvenimui“. Ir jai tai pavyko. Muzikos kritikai pažymi DanSando asmeniškumą, intymumą, išvien su trykštančia energija ir linksmumu. Vos pasirodęs, Portugalijoje jis tapo metų muzikiniu įvykiu bei geriausiai parduodamu įrašu! Paprašyta įvardinti sėkmės receptą, Luísa neabejoja, jog tai – visiems taip reikalingas vilties triumfas: „Tikiu, kad kelias veda į priekį, net jei kartais tenka žengti du žingsnius atgal“.

Ženkite į saulėtą DanSando pasaulį! Ten jūsų lauks pagavios melodijos, praturtintos džiazo skambesiu, muzikali portugalų kalba ir nepakartojama kūrėjos charizma.

Programoje albumo DanSando pristatymas.