Neries krantinė – Gero maisto krantas

Tarp Karaliaus Mindaugo tilto ir Žaliojo tilto, Žvejų gatvės pusėje

Tik trečius metus SOSTINĖS DIENOSE skaičiuojanti nauja lokacija – Neries krantinėje įrengta erdvė – jau spėjo pranokti pranoko daugelio lūkesčius. Nuostabioje Neries krantinės atkarpoje tarp Žaliojo ir Karaliaus Mindaugo tiltų pernai nuolat rinkosi itin gausios minios geros muzikos ir gero maisto ištroškusių žmonių.

Šiemet šioje erdvėje įsikurs dar daugiau „Food Truck“ maisto vagonėlių – vėl bene rekordinis jų kiekis vienoje vietoje. Pačius įmantriausius, rafinuočiausius ir egzotiškiausius patiekalus pateiks nedideli įvairūs restoranėliai, nišiniai ir jau pripažinimo sulaukę „gourmet“ kūrėjai. Naujoves vertinantys miestiečiai šioje erdvėje galės mėgautis ne tik virtuvės paslaptimis, bet ir unikalia muzikine scena.

Ant Neries krantinės įrengtoje scenoje „ATSPINDŽIAI“ gyvai skleisis įvairių pasaulio kraštų inspiruotos muzikos garsų versmės, čia pasirodys ir garsūs, ir pripažinimo siekiantys atlikėjai, kurių muzikoje šiuolaikiškai atsispindi įvairių pasaulio kultūrų skambesiai, etniniai motyvai ar šiuolaikiški muzikiniai stiliai. Šioje „ATSPINDŽIŲ“ scenoje į kitus pasaulio krantus nukels baltų, balkanų, Lotynų Amerikos, afrikiečių, rytiečių ir kitokios melodijos, tembrai bei ritmai, įsiliejantys į šiuolaikinę roko, džiazo, bliuzo, eksperimentinę, elektroninę ir šokių muziką.