Warning: Trying to access array offset on false in /home/vivals/domains/vilniusfestivals.lt/public_html/wp-content/themes/vilnius-festivals/single-festivaliorenginys.php on line 14

Registracija MENO KŪRĖJAMS

DĖMESIO!  

 

Skelbiama meno kūrėjų registracija atrankai ir dalyvavimui Vilniaus miesto festivalyje SOSTINĖS DIENOS 2023, kuris šiemet rengiamas rugsėjo 1 – 3 dienomis.

Meno kūrėjai, norintys dalyvauti SOSTINĖS DIENOSE 2023, kviečiami registruotis el. paštu: menuprospektas@vilniusfestivals.lt

Registracija vyks iki 2023 m. liepos 17 d. imtinai.

Gedimino prospekto atkarpoje nuo Katedros iki V. Kudirkos aikštės išsidėsčiusiame Menų prospekte bus pristatomi taikomosios ir vaizduojamosios dailės darbai, tad kviečiame registruotis tapytojus, grafikus, fotografus, keramikos, juvelyrikos, stiklo darbų kūrėjus ir visus šiuos meno kūrėjus atstovaujančias galerijas. Kartu laukiame tautodailininkų registracijų, kurių kūriniai bus pristatomi Totorių g.

Mados, dizaino (drabužių, avalynės, rankinių ir kt.) kūrėjus kviečiame registruotis į STILIAUS LOKACIJĄ (stiliaus@lokacija.lt).

Registruojantis, meno kūrėjai turi pateikti šią informaciją:

  • Fiziniams asmenims – nurodyti vardą, pavardę, tikslų gyvenamosios vietos adresą, asmens kodą, el. paštą ir kontaktinį telefono numerį. Jei registruojasi įmonė – juridinio asmens pažymėjimo informaciją, el. pašto adresą ir kontaktinio asmens telefono numerį;
  • Nurodyti tikslų savo ekspozicijos plotą (x – m ilgis, y – m plotis);
  • Atsiųsti ne tik savo gaminių, bet ir bendrą ekspozicijos nuotrauką (nuotraukos turi būti tik JPG arba PDF formatu, nuorodos į internetines svetaines ar suarchyvuoti failai nebus vertinami).

Jei atsiųsta informacija bus netiksli, nepilna ar neatitinkanti nurodytų reikalavimų, kandidatūra registravimui nebus svarstoma ir nebus atrenkama.

Atrinkti dalyviai gautas sąskaitas už dalyvavimą SOSTINĖS DIENOSE 2023 turi apmokėti per 5 dienas nuo sąskaitos gavimo.

Dalyvio mokesčio sąskaitos siunčiamos ir apie dalyvavimą bus informuojami TIK atrinkti dalyvauti SOSTINĖS DIENOSE 2023.

Dalyvavimo mokesčio tarifai (už visas 3 dienas):

Eksponuojant darbus ant specialios sienelės, kurios 1 segmento dydis 2 m x 2,7 m:

1 segmentas – 80 EUR + PVM
2 segmentai – 125 EUR + PVM
3 segmentai – 180 EUR + PVM
4 segmentai – 250 EUR + PVM

Kitiems meno kūrėjams, kurie eksponuos savo darbus nuosavuose paviljonuose/palapinėse – 60 EUR + PVM už 1 ilginį metrą.

Visa informacija el. paštu menuprospektas@vilniusfestivals.lt