ŠEIMŲ PARKAS

Žaidimai ir atrakcijos vaikams bei jų tėvams Bernardinų sode

Rugsėjo 2 d., penktadienis, nuo 12:00 iki 21:00 val.

Rugsėjo 3 d., šeštadienis, nuo 10:00 iki 21:00 val.

Rugsėjo 4 d., sekmadienis, nuo 10:00 iki 20:00 val.

Bernardinų sode rengiamos gausybė specialių atrakcijų ir žaidimų vaikams bei šeimoms. Čia bus žaidžiami aikštės šachmatai, smiginis, stalo futbolas, veiks šaudymo tirai, batutai, karusėlės, šokinėjimai su guminiais lynais ir kt. Ypač smagūs nuotykiai ruošiami vaikams – įlindus į gigantiškus plastikinius burbulus bus galima  nesušlapus pasiplaukioti dideliuose baseinuose, bus įrengti specialūs šokinėjimo ir nučiuožimo atrakcionai, tatamiai ir daugybė kitų nekasdienių pramogų, o specialiomis automatinėmis mašinėlėmis mažieji galės pasivažinėti tiesiog patys. Specialiai įrengtoje scenoje jauniausios džiazo grupės džiugins vilniečių šeimas ne tik populiariais džiazo standartais, bet ir subtiliomis improvizacijomis, taip praturtindamos žydinčio Bernardinų sodo atmosferą.

Rugsėjo 3 d., šeštadienį, nuo 12:00 iki 15:00 val. vyks LR Vidaus reikalų ministerijos įvairių kolektyvų pasirodymai – savo sugebėjimus demonstruos kinologai su šunimis, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai su įspūdinga savo įranga, vyks saugaus eismo edukaciniai užsiėmimai vaikams, koncertuos VRM pučiamųjų orkestras ir kt.

Rugsėjo 3 d., šeštadienį, nuo 15:00 iki 21:00 val.

Šalia dainuojančiojo fontano mėgausimės jaunųjų džiazo atlikėjų koncertais.

Programa: Five Arm, Ievos Paniulaitytės kvartetas, TDT, Katarsis, Mindaugo Stumbro kvartetas, Bete Smate, Made 234 ir kiti jaunieji džiazo muzikos atlikėjai.