Turizmo gatvė ir kelionių po Lietuvą pasiūlymai

Gedimino prospekte tarp Vasario 16-osios g. ir A. Jakšto g.

2019 m. rugpjūčio 30 d. (penktadienis), 11:00 – 20:00 val.

2019 m. rugpjūčio 31 d. (šeštadienis), 10:00 – 20:00 val.

2019 m. rugsėjo 1 d. (sekmadienis), 10:00 – 18:00 val.

Turizmo gatvė – puiki vieta susiplanuoti keliones po Lietuvą ir sužinoti visas Lietuvoje vykstančias turizmo naujienas iš tikrų turizmo profesionalų. Jau trečią kartą SOSTINĖS DIENŲ metu Vilniuje rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 d. lankytojų lauks Turizmo gatvė. Joje šeimininkaus nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Ukmergės, Anykščių, Birštono, Nidos, Alytaus, Biržų, Varėnos, Marijampolės, Vilkaviškio, Lazdijų, Šakių ir kitų miestų.

SOSTINĖS DIENŲ dalyviai turės progą gauti karščiausią vasaros naujieną – „GASTROliavimo gidą“. Vietinius turistus mokysime GASTROliuoti po Lietuvą – tai yra, keliauti ir ragauti. Juk pagal pasaulines tendencijas turistai vis didesnį dėmesį skiria gurmaniškoms patirtims. Galbūt ne visi žino, kad Lietuvos regionuose taip pat gausu neįtikėtinų skonių, kurie gali praturtinti kelionę“, – įsitikinusi „Keliauk Lietuvoje“ vietinio turizmo ekspertė Neringa Sutkaitytė.

Pavyzdžiui, ar teko girdėti apie kibinus su sraigėmis? O ar žinote, kur paskanauti dilgėlių ledų ar kvadratinių cepelinų?

„Keliauk Lietuvoje“ stende šiemet – GASTROliavimo žemėlapis, kulinarinėms kelionėms pasirengusio žmogaus ūgį matuojantis GASTROmetras, leidiniai, suvenyrai, turizmo naujienos.