UNICEF VAIKŲ BĖGIMAS

Katedros aikštė

Rugsėjo 3 d., šeštadienis, 12:00 – 14:00 val. 

UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ – tai linksmas 500 m bėgimas 2 – 12 metų vaikams. Tai renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus. Tai didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje.

Renginio globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.  

Jau tradicija tapęs ir gausų būrį vaikų suburiantis 7-asis UNICEF vaikų bėgimas bus skirtas dėl bado išsekusiems vaikams Mozambike. Bėgimo šūkis – „bėgsiu už maistą“, tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas. Šiuo metu Mozambikas kenčia nuo didžiausios per 30 metų sausros, kuri grasina, kad daugiau nei 1,5 mln. žmonių atsidurs ties bado riba. Skaičiuojama, kad 72 000 vaikų iki metų pabaigos bus visiškai išsekę dėl bado, jų gyvybei grės mirtinas pavojus.

Tradiciškai vaikų bėgime su savo atžalomis dalyvaus ir vaikams medalius teiks UNICEF vaikų bėgimo ambasadoriai: olimpiečiai: disko metikas Virgilijus Alekna, kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, baidarininkas Egidijus Balčiūnas, aktoriai: Virginija Kochanskytė, Eglė Jackaitė, Giedrius Savickas, Remigijus Žiogas, Jokūbas Bareikis, Kristina Savickytė-Damanskienė, Vytautas Rumšas ir Eva Saikovska, dainininkai: Mantas Jankavičius, Merūnas Vitulskis, Juozas Liesis, taip pat futbolininkas Deividas Česnauskis su žmona Vaida Grikšaite – Česnauskiene, žurnalistai: Beata Nicholson, Naglis Šulija, Mis Lietuva 2014 Agnė Kavaliauskaitė, sporto treneris Jean Claude Edorh, lendvaatletė Vaida Žūsinaitė, TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

Programa:

11:00 – 13:00 Marškinėlių atsiėmimas UNICEF būstinėje Katedros aikštėje

12:15 Linksma mankšta – pasiruošimas startui

13:00 2 – 4 metų vaikų startas. Apdovanojimai

13:20 5 – 7 metų vaikų startas. Apdovanojimai

13:40 8 – 12 metų vaikų startas. Apdovanojimai