Paaiškėjo perkeliamo koncerto data: Gidon Kremer, Giedrė Dirvanauskaitė, Rūta Rikterė, Zbignevas Ibelhauptas ir LVSO

2022-11-09

DĖMESIO! 

Paaiškėjo į kurią datą perkeliamas spalio 20 d. turėjęs įvykti smuiko įžymybės Gidono Kremerio koncertas su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Giedre Dirvanauskaite (violončelė):

šis koncertas įvyks ateinančių metų kovo 5 d., 19 val., Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Programoje: muzikos garsenybės PHILIPO GLASSO Dvigubo koncerto premjera Lietuvoje, o taip pat garsaus JAV kompozitoriaus Nico Muhly Koncertas dviem fortepijonams ir orkestrui, solistai: Zbignevas Ibelhauptas ir Rūta Rikterė (fortepijonai). Nuskambės ir lietuvių kompozitoriaus Vytauto Germanavičiaus naujo kūrinio pasaulinė premjera.

Visi įsigyti bilietai galioja naujai renginio datai – bilietus turintys žiūrovai galės apsilankyti šiame perkeltame koncerte. O tie, kuriems netinka nauja koncerto data, galės grąžinti bilietus. Svarbu pažymėti, kad į šį koncertą visiems norintiems neužteko vietų salėje – bilietai buvo anksti išpirkti. Todėl jei dalis žiūrovų grąžins bilietus, atsiras galimybė apsilankyti šiame koncerte ir tiems, kurie tuomet negavo bilietų. Tad rekomenduotina stebėti šio renginio informaciją bilietų platinimo sistemoje „Kakava.lt”.