Naujienos

 

Vilniuje prasidėjo viena didžiausių miesto švenčių – „Sostinės dienos 2019”

2019 08 31

Iki pat penktadienio vėlumos pagrindinėse miesto aikštėse, erdvėse ir gatvėse klegėjo minios miestiečių bei sostinės svečių, pasinėrusių į Sostinės dienų linksmybes. 

Simbolinę festivalio pradžią vakariniu koncertu Katedros aikštėje paskelbė Eurovizijos „žvaigždė“, jaunimo numylėtinis Frans iš Švedijos ir vienas populiariausių šiandienos Lietuvos muzikos atlikėjų „Daddy Was A Milkman“.

Vilniečiai vakar dar trijose muzikinėse scenose (prie V. Kudirkos aikštės, Neries krantinėje ir prie Karaliaus Mindaugo paminklo) klausėsi tokių grupių bei atlikėjų, kaip „The Roop“, „Free Finga“ „Flying Saucer Gang“, „The Station“, „Angelou“, „Baltic Balkan“, Girmantė&A.Polevikov trio, „Kūjeliai“ ir kt.

Šį vakarą Katedros aikštėje publiką kaitins vitališkas ir stilistiškai margas laužytų ritmų, drum'n'bass, flamenko, balkanų ir kitokios „world“ muzikos bei energingo klubinio skambesio mišinys – tai grupė „N.O.H.A.“, po kurios į didžiąją Sostinės dienų sceną žengs populiarusis lietuvių elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“. Jų muzika skamba ir stiliumi bei išskirtine choreografija žavimasi aukščiausios klasės prekių ženklų ir inovatyvių technologijų pristatymuose užsienio šalyse.  „Beissoul & Einius" – daugiau nei muzika, giliau nei mada, toliau nei realybė. 

„Sostinės dienos 2019“ vyksta rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami.