Festivalio Gaida programa 2019

Pic

Gaida 2019

2019 M. SPALIO 4 - 19 D.
Pic

Francesco Tristano | piano & live electronics, LKO, Martynas Stakionis

Spalio 4 d., penktadienis | October 4, Friday | 19:00 | NDG Didžioji salė
Pic

Žilvinas Kempinas & Justė Janulytė: Skycity, Waves

Spalio 5 - 13 d. | NDG Pietinio vestibiulio erdvė
Pic

Andy Stott Live

Spalio 5 d., šeštadienis | October 5, Saturday | 20:00 | NDG Didžioji salė
Pic

V. Nevčesauskas & V. V. Jurgutis: Quantonom

Spalio 6 - 19 d. | NDG erdvė (Auditorija)
Pic

Tristan Perich Live

Spalio 9 d., trečiadienis | October 9, Wednesday | 19:00 | NDG
Pic

Max Cooper Live AV, Franck Vigroux „Chronostasis”, Sraunus

Spalio 10 d., ketvirtadienis | October 10, Thursday | 20:00 | NDG Didžioji salė
Pic

Synaesthesis: Waves

Spalio 11 d., penktadienis | October 11, Friday | 20:00 | NDG
Pic

Tanya Tagaq | Su orkestru: LNSO, Modestas Pitrėnas

Spalio 12 d., šeštadienis, 19:00 | NDG Didžioji salė
Pic

Synaesthesis: Shivers

Spalio 13 d., sekmadienis | October 13, Sunday | 18:00 | NDG
Pic

Brigitta Muntendorf | Ensemble Garage

Spalio 15 d., antradienis | October 15, Tuesday | 19:00 | NDG
Pic

Jonas Mekas. In Memoriam: Glass, Perich, Kutavičius, Juzeliūnas

Spalio 16 d., trečiadienis | October 16, Wednesday | 19:00 | NDG
Pic

Third Coast Percussion: Reich, Dillon, Skidmore, Hynes, Glass

Spalio 17 d., ketvirtadienis | October 17, Thursday | 20:00 | NDG Didžioji salė
Pic

Brian Eno – Apollo: britų grupės Icebreaker koncertas su B J Cole

Spalio 18 d., penktadienis | October 18, Friday | 19:00 | NDG Didžioji salė
Pic

STEVE REICH – Music for Ensemble and Orchestra; THOMAS ADÈS, KIRILL GERSTEIN, LVSO

Spalio 19 d., šeštadienis | October 19, Saturday | 19:00 | Vilniaus kongresų rūmai