KONCERTŲ PROGRAMA VALANDOMIS

 

KONCERTŲ PROGRAMA VALANDOMIS

PROGRAMME OF THE CONCERTS BY HOURS

Rugpjūčio 30 d., penktadienis / August 30, Friday

17:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – VRM Pučiamųjų orkestras

Scena Neries krantinėje – Saulius Spindi

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Lietuvos vaikų ir jaunimo centro šiuolaikinio šokio studija „Gama". Vadovės Agnė Rickevičienė, Viktorija Urbonaitė, Greta Leitonaitė, Karolina Auglytė.

18:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – The Roop

Scena Neries krantinėje – Gytis Ambrazevičius ir grupė

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – B. Dvariono muzikos mokyklos vaikų grupė „Pop Šou“ ir Alfonsas Penikas

19:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Free Finga

Scena Neries krantinėje – Girmantė & A. Polevikov Trio

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Popchoras VIESULAS ir studija TIKS

20:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Flying Saucer Gang

Scena Neries krantinėje – Angelou

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Kūjeliai

21:00

Katedros aikštė  – Frans (Švedija)

Scena prie V. Kudirkos aikštės – The Station

Scena Neries krantinėje – Baltic Balkan

22:00

Katedros aikštė  – Daddy Was A Milkman

Scena Neries krantinėje – Baltic Balkan

23:00 -01:00

Neries krantinė prie Karaliaus Mindaugo tilto – 

3D projekcija ant vandens „Atradimas“ (~15 min., 5 seansai)



Rugpjūčio 31 d., šeštadienis / August 31, Saturday

12:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Šokių kolektyvai „Vilniaus pynimėlis“, „Vaiva“, „Dalužė“

13:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Šokių Akademija

Scena Neries krantinėje – Bluesberries

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – LRT vaikų choras

14:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Skyders

Scena Neries krantinėje – Pilnatys

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Teatras vaikams „Teatriukas“

15:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – NIKO

Scena Neries krantinėje – I-rena The Synthgirl

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Lietuvos tarptautinė baleto akademija, šokių studija SKILLZ (komandų "Lolly pop crew", treneris G. Jeremičius, "Black Irony crew", "No rulez" trenerė G. Krukonytė, pasirodymai ir "Force Team" mokinių spektaklis, trenerė A. Kunigėlytė), šokių studija INSITI

16:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – MaNNazz

Scena Neries krantinėje – Elnio rago miškas

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos akordeonistų orkestras. Vadovė ir dirigentė Žana Gumenaja.

17:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Deeper Upper

Scena Neries krantinėje – AFRODELIC: Viktoras Diawara ir Gediminas Mačiulskis (afro electro)

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras

18:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – JURGA

Scena Neries krantinėje – OKATA

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – A. Noviko džiazo mokyklos vokalinės grupės „Sun Jazz“ ir „Džiaziukai“

19:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Monika Marija

Scena Neries krantinėje – Cheri

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Pop dainavimo studija HEY!

20:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Garbanotas

Scena Neries krantinėje – Planeta Polar

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Lietuvos vaikų ir jaunimo centro vokalinė studija KIVI. Vadovės Danguolė Aukselienė ir Vaiva Kriščiokaitytė.

21:00

Katedros aikštė – N.O.H.A. (JAV, Vokietija, Čekija)

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Laimingu būti lengva

Scena Neries krantinėje – Strings Of Earth Orchestra

22:00

Katedros aikštė – Beissoul & Einius

Scena Neries krantinėje – Black Biceps

23:00 -

01:00

Neries krantinė prie Karaliaus Mindaugo tilto – 

3D projekcija ant vandens „Atradimas“ (~15 min., 5 seansai)

Rugsėjo 1 d., sekmadienis / September 1, Sunday

12:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Vilniaus universteto pučiamųjų orkestras „Oktava“

13:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Šokių studija „What a Jazz“: Lindyhop pasirodymas ir pamoka

Scena Neries krantinėje – Afrikos būgnai

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Teatro studija „Elementorius“

14:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – A. Noviko vadovaujami kolektyvai: „Color Jazz“ ir MRU merginų pop vokalinė grupė

Scena Neries krantinėje – Mellow Yellow Daffodil

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Stalo teatras: spektaklis „Kaip žvejys į dangų ėjo“

15:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Celsijus

Scena Neries krantinėje – Šuo Leila

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Klaipėdos jaunimo teatras: „Knygų personažai atgyja“

16:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – shishi

Scena Neries krantinėje – Cosmic Apple

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – Vilniaus teatras LĖLĖ: „Pasaka apie vėžliuką“

17:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Flash Voyage

Scena Neries krantinėje – Baltos varnos

Scena prie Karaliaus Mindaugo paminklo – LK Vilniaus įgulos karininkų ramovės tautinių šokių ansamblis „Neris”, Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos kolektyvas „Jurginėlis“ su LVJC liaudies ansambliu „Ugnelė“

18:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – jauti

Scena Neries krantinėje – Kabloonak

19:00

Scena prie V. Kudirkos aikštės – Baltasis kiras