Kultūros naktis 2020

Kultūros nakties programa: naujos erdvės ir lietuvių atlikėjų gausa

Rugsėjo 25 d. Vilniaus gyventojus ir svečius jau keturioliktą kartą naktinėti kvies kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Skelbiamoje programoje – per 90 kultūros renginių – pasirodymų, koncertų, parodų, spektaklių ir įvairiausių meninių projektų, atliepiančių pačius įmantriausius lankytojų lūkesčius.

Kaip ir kasmet, lankytojams atsiveria pačios įvairiausios kultūros erdvės – nuo Prezidentūros kiemų, Valdovų rūmų, Švč. Mergelės Marijos Ramintojos ir Šv. Jonų bažnyčių bei Bernardinų sodo, iki MO muziejaus, Užupio meno inkubatoriaus, meninio avangardo Rūdininkų skvere, šėlstančios Vasaros terasos ir kitų miestiečių pamėgtų vietų.

Šiemet pasirengimas renginiams gerokai kitoks – ypatingas dėmesys skirtas atvirų erdvių paieškoms ir lankytojų saugumui užtikrinti. Organizatoriai prašo lankytojų renginiuose elgtis atsakingai – dėvėti medicinines kaukes, laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų renginio lankytojų bei atkreipia dėmesį, kad į Kultūros nakties renginius bus privaloma registruotis.

Visi festivalio „Kultūros naktis“ renginiai yra nemokami – tai menininkų, kultūros organizacijų, Vilniaus miesto savivaldybės ir festivalio partnerių dovana Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams.