Andy Stott Live

Spalio 5 d., šeštadienis | October 5, Saturday | 20:00 | NDG Didžioji salė

Taip pat | Also : QUANTONOM Live (LT), MARTA SMILGA (LV)

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta tikra elektroninės muzikos garsenybė Andy Stott. Iš britų elektroninės muzikos sostinės Mančesterio kilęs techno ir „dub“ muzikos prodiuseris yra garsiosios įrašų kompanijos „Modern Love“ favoritas, pelnęs didžiulį pripažinimą visame pasaulyje.

Savita ir kerinti Andy Stotto muzikinė produkcija sulaukia didžiulio dėmesio: tiek spaudoje pasirodo gausybė publikacijų – pradedant žurnalu „Vogue“ ir baigiant dienraščiu „New York Times“, tiek festivaliuose jo pasirodymus aplanko didžiulė ir vis gausėjanti auditorija. Techno muzikos garsenybė iš Mančesterio nuolat koncertuoja tokiuose pasauliniuose elektroninės muzikos forumuose, kaip festivaliai „SXSW“ ir „Pitchfork“ (JAV), „Unsound“ (Lenkija), „MUTEK“ (Kanada). Atlikėjas rengia pasirodymus Niujorko Modernaus meno muziejuje MOMA ir kitur.

Šiame koncerte gyvai išgirsime ir kompozitoriaus Vytauto V. Jurgučio bei vizualiųjų menų kūrėjo Vaclovo Nevčesausko naują audiovizualinį projektą „Quantonom Live“ – įspūdingą pasirodymą su robotizuotais mechatroniniais objektais. Netikėtas ir intriguojantis darbas vėliau visą festivalio laikotarpį bus rodomas kaip savarankiškas audiovizualinis kūrinys „Quantonom“. O pirmoji šiame koncerte pasirodys sparčiai garsėjanti latvių elektroninės muzikos atlikėja ir kūrėja Marta SmiLga, kuri gros su moduliniu sintezatoriumi.