fabrica

Spalio 8 - 10 d. 17:00-21:00 | Jono Meko vizualiųjų menų centras (Malūnų g. 8, Vilnius)
Trukmė: 1:00 val.

Režisierius Naubertas Jasinskas, vizualiųjų menų kūrėjas Tadas Černiauskas, kompozitorius Gintaras Sodeika.

Kada mes „tik žaidžiame? O kada žaidžiame „iš tikrųjų?

Ar pasinerdami į virtualųjį pasaulį bėgame nuo realybės ar, atvirkščiai, atsiduriame akistatoje su tuo, kas mumyse yra tikra? Ar varžomi socialinių vaidmenų bei elgesio normų kasdienius savo išgyvenimus galime vadinti „realybe? Ar tik iš anksto parašytų „programų vykdymų?

Pakviesdama pažvelgti į žaidimus kaip į realius gyvenimo įvykius, o į gyvenimą – kaip į vieną iš nesibaigiančio žaidimo etapų, „fabrica gvildens šiuos klausimus per teatrines patirtis. Jono Meko vizualiųjų menų centre įsikursianti teatrinė instaliacija – tai savotiška pasaka be galo, kurioje žiūrovams bus suteikta galimybė patekti bei išeiti bet kuriuo pasakojimo momentu, taip leidžiant asmeniškai susidėlioti pasakojimo visumą.

Rėmėjai ir partneriai: Jono Meko vizualiųjų menų centras, „Nebula”, „Tadaocern”, „Video-wall.lt”

Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ programą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

DĖMESIO. Renginio metu privaloma dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones bei laikytis kitų nurodymų, kurie tuo metu bus patvirtinti valstybės lygiu dėl COVID-19.

Bilieto kaina 12 eur
PIRKTI BILIETĄ