SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. CHRISTOPH SCHOENER

Rugsėjo 15 d., 19:00 | Šv. Kazimiero bažnyčioje (Didžioji g. 34, Vilnius)

CHRISTOPH SCHOENER (vargonai, Vokietija)

Christophas Schoeneris – vienas žymiausių savo kartos bažnyčios muzikantų, kritikų ypatingai vertinamas dėl savo ekspresyvumo bei stilingų, skoningų interpretacijų.
Po studijų Heidelberge, Freiburge, Paryžiuje ir Amsterdame, jam atsivėrė daugybė koncertinių galimybių. Vis tik daugiausiai dėmesio ir energijos vargonininkas skyrė veiklai Hamburgo Šv. Mykolo bažnyčioje, kur nuo 1998 m. užėmė meno vadovo pareigas. Ši puošni barokinė šventovė – vienas iš miesto simbolių ir viena iš penkių svarbiausių Hamburgo liuteronų bažnyčių.
Vadovaujant Ch. Schoeneriui, bažnyčioje susiformavo tokios miesto koncertinės tradicijos kaip šventiniai J. S. Bacho Kalėdinės oratorijos, Šv. Mato pasijos ar J. Brahsmo Requiem atlikimai.
Ch. Schoeneris surengė rečitalius pagrindinėse Europos, Izraelio, JAV, P. Afrikos bažnyčiose, įrašė daugybę kompaktinių plokštelių, iš kurių 2 įvertintos ECHO-Klassik apdovanojimu. Be solinių pasirodymų, jis užsiima pedagogine veikla, veda meistriškumo kursus, dalyvauja konkursuose kaip žiuri narys.

Programoje J. S. Bach, G. Litaize, J. Brahms ir kt.

Koncerto trukmė 1 val.
Įėjimas laisvas