Warning: Trying to access array offset on false in /home/vivals/domains/vilniusfestivals.lt/public_html/wp-content/themes/vilnius-festivals/single-festivaliorenginys.php on line 14

SIRENŲ KLUBAS

Vilnius 700 pristato: Audioturas REZONANSAS (rež. Julija Šatkauskaitė)

09.21-10.09 (atvira 24/7, nemokama)

Šis Sirenų inicijuotas audiogidas kviečia savarankiškai aplankyti Fluxus ministeriją, Tauro kalną, Vilniaus koncertų ir sporto rūmus ir Užupio Respubliką bei išgirsti apie skirtingais laikmečiais rezonansą sukėlusius įvykius ir asmenines menininkų patirtis, kurios vis dar formuoja Vilniaus miesto tapatybę. Audioturas prieinamas www.sirenos.lt ir Vilniaus mieste.

 

Šiauliai (re)Sound. Dokumentinė opera ausinėms (rež. Ričardas Matačius)

09.23–10.09 (atvira 24/7, nemokama)

Kaip betoninėje, urbanistinėje, šaltoje aplinkoje gimsta alternatyva ir muzika? Šiauliai (re)Sound – dokumentinė opera ausinėms, perkelianti klausytoją į garsųjį Šiaulių Mančesterio laikotarpį. Tarp sprogimų ir susidūrimų su princais po pilku betonu girdėti nerimstantys jam sessions, repeticijos ir improvizacijos.

 

Phios Ménard kuruota filmų programa Skalvijos kino centre

09.06–20 

Phia Ménard – viena ryškiausių šiandien kuriančių Europos teatro asmenybių, kurios darbai peržengia žanro (cirko, šokio, teatro) ribas. Režisierės sudaryta filmų programa yra apie į normatyvinės visuomenės rėmus netelpančių žmonių kovą už teisę būti, apie mus gniuždančias sistemas ir kovą prieš jas. Jos spektaklis Sausasis sezonas pristatomas festivalio tarptautinėje programoje.