Šokio ekskursija „Einu pirkti pieno“ | Premjera

Liepos 1, 2, 3 d., 19:00, Šeškinė, susitikimo vieta: Čiobiškio g. 6, prie dvylikaaukščio

Šokio ekskursija „Einu pirkti pieno“ | Premjera
„Be kompanijos“ (Lietuva)

Veiksmo choreografės: Greta Grinevičiūtė, Agnietė Lisičkinaitė
Dalyvauja: Paulius Markevičius, Giedrė Jankauskienė, Mantas Stabačinskas, Sigita Juraškaitė, Agnietė Lisičkinaitė, Greta Grinevičiūtė
Tekstai: Sigita Ivaškaitė
Vaizdai: Šeškinės architektai, Vladas Suncovas
Muzika: Dominykas Digimas, Šeškinės ansamblis „Auksinis ruduo“
Vadyba: Domantė Tirilytė
Prodiuseris: „Be kompanijos“

Kas gali nutikti einant pirkti pieno Šeškinėje? Šiuolaikinio šokio kūrėjos Greta Grinevičiūtė ir Agnietė Lisičkinaitė su kūrybine komanda nusprendė pažvelgti į, atrodytų, eilinio miesto rajono, eilinę dieną ir atrasti tai, kas mūsų gyvenimuose sukuria pasaką. Arba paklausti: kaip mes kuriame pasakas kasdienybei?

Ištrūkus iš užburto rato centrinėse miestų dalyse ir ėmus tyrinėti Šeškinės rajoną, pasakų motyvai, personažai tapo natūraliu įrankiu bandant suprasti, prisijaukinti ir perprasti vietovę. Archajiškas svetimos vietos mistifikavimas grąžino ir į vaikystės atsiminimus, kuomet gyvenamasis rajonas buvo tolygus visam pasauliui. Pasaka taip pat tapo svarbi, kaip komunikacijos tarp kartų, būdas – senosios išminties perdavimas jaunam. Bandydami kurti savitą pasaką, kūrybinės komandos nariai suprato, jog kelionės motyvas čia ne tik tinka, bet ir yra prigimtinis.