Synth porn

Spalio 9 -11 d. visą parą, performanso laikas - 19:00 val. kasdien | Internetiniame portale www.synthporn.tv
Trukmė: 1:00 val.

Idėjos autorėsAgnė Matulevičiūtė, Saulė Bliuvaitė

Projekto mentorė: Ju Row Farr (The Blast Theory, Anglija)

Muzikinis video performansas „Synth porn“ – intelektualinis dialogas su visuomene, atkreipiantis dėmesį į menininko dispoziciją, siekiantis aktualizuoti naujas šiuolaikinio teatro raiškos priemones ir santykį tarp realybės bei virtualybės.

72 valandas bute gyvena žmonės, kurie parduoda savo privatumą prieš juos gyvai stebinčias kameras. Vis dėlto, tarp kasdienių buitinių ritualų, gyventojai skirtingais būdais atskleidžia akimi nematomą savo vidinį pasaulį. Agnes M specialiai šiam performansui sukurta muzika kiekvieną transliacijos vakarą skamba gyvai, dekonstruodama žiūrovo žvilgsnį į atpažįstamą žmogaus kasdienybę.

Kompozitorė Agnė Matulevičiūtė kartu su kino režisiere Saule Bliuvaite ir visa kūrybine komanda tyrinėja performatyvų imersinio teatro lauką, besiskleidžiantį teatrinėmis, muzikinėmis ir kino raiškos priemonėmis. „Synth porn“ kuria vojeristinio pobūdžio patirtį žiūrovui siekiant atkreipti dėmesį į visuotinus tabu, slaptai sulaužomus už uždarų kambario durų. Menininkai „pardavinėjantys“ savo privatumą nėra vieninteliai performanso veikėjai – žiūrovai taip pat jais tampa, reflektuodami save kaip stebėtoją.