PRISIMINIMAI – 3D VIDEO PROJEKCIJA

Ant iškelto Neries upės vandens prie Baltojo tilto

Rugsėjo 3 d., penktadienis, 23:00 – 1:00 val.
Rugsėjo 4 d., šeštadienis, 23:00 – 1:00 val.

Šiais metais SOSTINĖS DIENOS vėl pristatys ambicingą 3D audiovizualinį projektą, kurio metu Neries upės vanduo specialia ir itin galinga įranga pakeliamas net į 15-18 m aukštį, o vandens ekrano plotis gali siekti apie iki 25-30 m.

Šių metų 3D projekcijos tema – PRISIMINIMAI: žmogaus atmintyje slepiasi daug prisiminimų, bet gražiausius visada norime prisiminti ilgam. Juk prisiminimai – tai vienas įstabiausių dalykų, kuriuos talpiname savyje! Atmintis, kaip vizualinė kalba mums padeda prisiminimus paversti spalvingais paveikslais. Tema PRISIMINIMAI per vaizdines interpretacijas mus perkels į personažų pasąmonę, skirtingus jų pasaulius, išgyvenimus ar neišsipildžiusias svajones, atskleis tam tikras baimes, prakalbins pozityvų dar neregėtą pasaulį. Projekto vizualinis tiltas tarp žmogaus ir vandens struktūrų – tai proto akis.

Vieno 3D video projekcijos seanso trukmė iki 12 min., kiekvieną vakarą planuojama parodyti po 4-5 seansus, kurių metu tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių galės mėgautis įspūdingu vaizdo ir garso spektakliu.

Vandens projekcijos meno vadovas – Linartas Urniežis
Filmografija – Pijus Vėberis
Šviesų dailė – Andrius Stasiulis
Muzikinė kompozicija – Vygintas Kisevičius